OBAVIJEST O PODJELI SPREMNIKA ZA ODVOJENO PRIKUPLJANJE OTPADA - GRAD ROVINJ-ROVIGNO

Grad Rovinj- Rovigno u suradnji sa Komunalnim servisom d.o.o. nastavlja sa podjelom spremnika za odvojeno sakupljanje otpada.

Mole se svi korisnici javne usluge sa područja Grada Rovinj- Rovigno koji nemaju spremnike za odvojeno sakupljanje otpada (otpadnog papira i kartona, te otpadne plastike) ili su isti oštećeni da dođu u RECIKLAŽNO DVORIŠTE GRIPOLE, na adresi Cesta za Rovinjsko selo 2/c svakim radim danom od ponedjeljka do petka od 8.00 do 15.00 sati, subotom od 08.00 – 13.00 sati.

Podjela spremnika vršit će se u periodu od 20. rujna 2021. do 08. listopada 2021. godine.

Za sve korisnike osiguran je jedan plavi spremnik za sakupljanje otpadnog papira i kartona, te jedan žuti spremnik za sakupljanje otpadne plastike.

Za sve informacije ili upite možete se obratiti putem elektroničke pošte reciklazno.dvoriste@rovinj.hr ili putem telefona 052/815-757.

Isključivo selektivnim prikupljanjem otpada i njegovim iskorištavanjem, našoj djeci ostaviti ćemo ljepši i čišći okoliš. Stoga naviku usvojimo i otpad odvojimo!